Josef Kadeřábek - Zátiší s uzenou rybou

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 30x40 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Přípis autora vzadu.

o autorovi: 1915 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

302661. Zátiší s uzenou rybou
Dražba ukončena:15.12.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč