Josef Kadeřábek - Z Prahy

Tempera, 33x44 cm. Signováno vlevo dole J. Kadeřábek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

22833. Z Prahy
Dražba ukončena:27.09.2018 22:18:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč