Josef Kadeřábek - Variace sýrů

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 24x33 cm. Signováno vlevo dole J. Kadeřábek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

302041. Variace sýrů
Dražba ukončena:09.11.2019 20:19:43
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč