Olej na plátně fixovaný na kartonu, 24x33 cm. Signováno vlevo dole J. Kadeřábek. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1915 - 2002
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč