Josef Kadeřábek - Soubor 3 prací - Na krajích vsi

Oleje na kartonu, od 23x30 cm do 33x46 cm. 2x signováno J. Kadeřábek. Nerámovány.

Pozn.: Mírně poškozeny.

o autorovi: 1915 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

301977. Soubor 3 prací - Na krajích vsi
Dražba ukončena:06.11.2019 20:23:16
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (06.11.2019 20:18:16) 4450
700 Kč 27.10.2019 23:31:33 724