Josef Kadeřábek - Soubor 2 obrazů

Olejomalby, 29x20 cm a 37x33 cm. Signovány Kadeřábek. Rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

32592. Soubor 2 obrazů
Dražba ukončena:30.05.2019 19:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč