Josef Kadeřábek - Pohled na Vyšehrad

Olej na kartonu, 61x51 cm. Signováno vpravo dole J. Kadeřábek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

24958. Pohled na Vyšehrad
Dražba ukončena:28.11.2018 19:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč