Josef Kadeřábek - Podzimní říčka

Olej na sololitu, 53x50 cm, signováno vlevo dole Kadeřábek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

16697. Podzimní říčka
Dražba ukončena:28.02.2018 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč