Josef Kadeřábek

17188. Pod skalou

popis: Olej na překližce, 30x38 cm, signováno vpravo dole J. Kadeřábek 44, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1915 - 2002
Narodil se v Lahovicích. Studoval pražskou AVU u prof. Obrovského.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

dražba ukončena: 28.03.2018 19:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 16.03.2018 14:39:22 831
500 Kč 07.03.2018 16:55:44 3576