Josef Kadeřábek - Mračna nad krajinou

Olej na plátně, 32x48 cm. Signováno vpravo dole J. Kadeřábek 41. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

21318. Mračna nad krajinou
Dražba ukončena:27.06.2018 22:07:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 06.06.2018 16:44:38 2056