Josef Kadeřábek - Jaro na Kozích hřbetech

Olej na kartonu, 40x70 cm, signováno vpravo dole J. Kadeřábek, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1915 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

14883. Jaro na Kozích hřbetech
Dražba ukončena:30.11.2017 20:15:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč