Josef Kadeřábek - Cesta v polích

Olej na kartonu, 15x20 cm. Signováno vpravo dole J. Kadeřábek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 28 cm

o autorovi: 1915 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

89245. Cesta v polích
Dražba ukončena:29.01.2023 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč