Josef Kadeřábek - Zátiší s rybami

Olej na plátně, 30x42 cm, signováno vpravo nahoře Kadeřábek, rám.

1915, Lahovice - 2002

4409. Zátiší s rybami
Dražba ukončena:30.03.2016 18:06:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč