Josef Kadeřábek - Viadukt v Hlubočepích

Olej na plátně, 30x38 cm, signováno vpravo dole J. Kadeřábek, rám.

1915, Lahovice - 2002

Pozn.: Rám poškozen.

3240. Viadukt v Hlubočepích
Dražba ukončena:25.11.2015 21:55:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 25.11.2015 21:50:10 292
1 000 Kč 23.11.2015 21:02:19 54