Josef Kadeřábek - Rybníček v lukách

Olej na kartonu, 19x23 cm, signováno vlevo dole Kadeřábek, rám.

1915, Lahovice - 2002

6683. Rybníček v lukách
Dražba ukončena:01.12.2016 20:41:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč