Josef Kadeřábek - Na louce

Olej na kartonu, 25x34 cm, signováno vpravo dole J. Kadeřábek, rám.

1915, Lahovice - 2002

Pozn.: Rám přetřený.

2292. Na louce
Dražba ukončena:27.05.2015 20:43:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 27.05.2015 20:38:14 143