Josef Kadeřábek - Hruška

Olej na kartonu, 17x14 cm, signováno vlevo dole Kadeřábek, rám.

1915, Lahovice - 2002

3613. Hruška
Dražba ukončena:27.01.2016 21:05:48
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 300 Kč