Josef Kábrt - Kohout

Olej na plátně, 78x108 cm,signováno vlevo dole, rám.

1378. Kohout
Dražba ukončena:24.09.2014 20:47:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč