Josef Jíra

65168. Na hřbitově

popis: Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo dole J. Jíra 93. Rámováno.

o autorovi: 1929 - 2005
Narodil se v Turnově. Studoval nejprve na odborné šperkařské škole v Turnově, poté na pražské AVU u prof. Holého, Nejedlého, Rady. Věnoval se malbě, propagační grafice a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2021 21:49:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 340 000 Kč