Josef Jíra

68802. Akt

popis: Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vpravo dole J. Jíra 01. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1929 - 2005
Narodil se v Turnově. Studoval nejprve na odborné šperkařské škole v Turnově, poté na pražské AVU u prof. Holého, Nejedlého, Rady. Věnoval se malbě, propagační grafice a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

dražba ukončena: 24.11.2021 22:56:21

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 270 000 Kč