Václav Kozák - Karlův most s Pražským hradem

Olej na kartonu, 30x37 cm, signováno vpravo dole V. Kozák, rám.

1889, Kolín - 1969

4233. Karlův most s Pražským hradem
Dražba ukončena:31.03.2016 21:20:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč