Josef Jíra - okruh - Ukřižování

Olej na sololitu, 30x27 cm Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 38 cm

Josef Jíra - okruh
91590. Ukřižování
Dražba ukončena:30.03.2023 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč