Josef Jambor - Zimní krajina

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Jambor 1959. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
75917. Zimní krajina
Dražba ukončena:28.04.2022 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč