Josef Jambor - Zimní krajina

Olej na plátně, 29x38 cm, signováno vlevo dole Jambor 1951, rám.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

14927. Zimní krajina
Dražba ukončena:30.11.2017 20:48:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:37 000 Kč