Josef Jambor - Výhled do krajiny

Akvarel, 28x33 cm. Signováno vpravo dole Jambor. Rám, sklo.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

21381. Výhled do krajiny
Dražba ukončena:28.06.2018 18:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč