Josef Jambor - Výhled do kraje

Akvarel, 23x29 cm. Signováno vpravo dole Jambor. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Rám poškozen.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

33961. Výhled do kraje
Dražba ukončena:27.06.2019 18:50:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 000 Kč