Josef Jambor - U rybníka

Kombinovaná technika, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Jambor. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

17183. U rybníka
Dražba ukončena:28.03.2018 19:06:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč