Josef Jambor - U rybníčku

Olej na kartonu, 42x52 cm, signováno vpravo dole Jambor, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Michaela Zachaře.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

13772. U rybníčku
Dražba ukončena:26.10.2017 19:52:50
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:36 000 Kč