Josef Jambor - Stromy u chalupy

Olej na kartonu, 26x37 cm. Signováno vpravo dole Jambor 1926. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen Malba poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

70089. Stromy u chalupy
Dražba ukončena:16.12.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:13 000 Kč