Josef Jambor - Soubor 3 grafických listů

Různé grafické techniky, od 7x8 cm do 12x15 cm. Všechny signovány vpravo dole tužkou Jambor. 2x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

50410. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:15.10.2020 20:04:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč