Josef Jambor - Předjaří

Olej na kartonu, 24x34 cm. Signováno vlevo dole Jambor 1914. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

53455. Předjaří
Dražba ukončena:16.12.2020 19:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč