Josef Jambor - Předjaří

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x45 cm. Signováno vlevo dole Jambor 1958. Rám.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

29616. Předjaří
Dražba ukončena:27.03.2019 21:05:24
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:24 000 Kč