Josef Jambor - Podzimní pohled ke Křižánkám

Olej na plátně, 29x39 cm. Signováno vpravo dole Jambor 1956. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

posouzeno znalcem
123525. Podzimní pohled ke Křižánkám
Zbývá:6 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.09.2024 22:04:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:27 000 Kč