Josef Jambor - Podzimní krajina

Olej na kartonu, 41x57 cm. Signováno vlevo dole Jambor 1958. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu číslo a popis. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

20336. Podzimní krajina
Dražba ukončena:30.05.2018 21:43:42
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:25 000 Kč