Josef Jambor - Muž s dýmkou

Akvarel na papíře, 41x30 cm, signováno vpravo dole Jambor 1915, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

14910. Muž s dýmkou
Dražba ukončena:30.11.2017 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč