Josef Jambor - Léto na vesnici

Akvarel, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Jambor 1954. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

28481. Léto na vesnici
Dražba ukončena:14.03.2019 19:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč