Josef Jambor - Krajina s řekou

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 15x20 cm. Signováno vpravo dole Jambor. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1887 - 1964
Malíř, grafik. Studoval na AVU u profesorů Loukoty a Bukovace, a v grafické speciálce M. Švabinského. Ve své krajinářské práci se věnoval převážně motivům z Českomoravské vysočiny, vyjímkou jsou obrazy z cest (Amsterdam, Scheveningen a jiné). Jeho dílo je zastoupeno v NG v Praze, MG v Brně, GVU v Hodoníně a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

vydraženo
24218. Krajina s řekou
Dražba ukončena:14.11.2018 18:46:23
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 400 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 400 Kč 14.11.2018 18:41:23 4493
4 300 Kč 14.11.2018 18:38:00 2216
4 200 Kč 14.11.2018 18:36:19 4493
4 100 Kč 14.11.2018 18:29:21 2216
4 000 Kč 14.11.2018 18:28:20 4493
3 900 Kč 14.11.2018 18:26:17 2216
3 800 Kč 14.11.2018 18:24:14 4493
3 700 Kč 14.11.2018 18:20:23 2216
3 600 Kč 14.11.2018 18:19:17 4493
3 500 Kč 14.11.2018 18:18:25 2216
3 400 Kč 14.11.2018 17:49:46 4493
3 300 Kč 12.11.2018 5:55:45 2216
3 200 Kč 11.11.2018 19:48:08 2352
3 100 Kč limit (11.11.2018 19:48:01) 2216
3 000 Kč 11.11.2018 19:48:02 2352
2 900 Kč limit (11.11.2018 19:47:54) 2216
2 800 Kč 11.11.2018 19:47:55 2352
2 700 Kč limit (11.11.2018 19:47:46) 2216
2 600 Kč 11.11.2018 19:47:47 2352
2 500 Kč limit (11.11.2018 19:47:38) 2216
2 400 Kč 11.11.2018 19:47:39 2352
2 300 Kč 02.11.2018 17:12:43 2216
2 200 Kč 02.11.2018 10:59:54 4493
2 100 Kč 01.11.2018 15:01:08 2216
2 000 Kč limit (01.11.2018 15:01:07) 4493
1 700 Kč limit (01.11.2018 15:00:48) 4493
1 600 Kč limit (01.11.2018 15:00:47) 2216
1 100 Kč limit (01.11.2018 15:00:23) 4493
1 000 Kč 01.11.2018 15:00:24 2216
900 Kč 01.11.2018 12:02:01 4493
800 Kč 01.11.2018 5:56:58 2216
700 Kč 31.10.2018 23:14:11 4493
600 Kč 28.10.2018 2:54:12 2216