Josef Jambor

67315. Kaplička u cesty

popis: Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Jambor 1925. Rám, sklo.

o autorovi: 1887 - 1964
Narozen v Pohledci na Moravě. Byl žákem pražské AVU na speciálce prof. Švabinského. Cesty podnikl po Jugoslávii, severní Itálii, Německu, Holandsku a jinde po Evropě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2021 20:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč