Josef Jambor - Kaplička u cesty

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Jambor 1925. Rám, sklo.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

67315. Kaplička u cesty
Dražba ukončena:28.10.2021 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč