Josef Jambor - Kaplička u cesty

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Jambor 1925. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

53475. Kaplička u cesty
Dražba ukončena:16.12.2020 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč