Josef Jambor - Cesta v polích

Akvarel, 17x27 cm. Signováno vpravo dole Jambor. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

20314. Cesta v polích
Dražba ukončena:30.05.2018 21:12:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč