Josef Jambor - Z Vysočiny

Olej na kartonu, 20x25 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1931.
Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem.

813. Z Vysočiny
Dražba ukončena:27.11.2013 17:06:43
Vyvolávací cena:7 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč