Josef Jambor - Mořský útes

Olej na plátně, 60 x 116 cm, rámováno, signováno vpravo dole.

991. Mořský útes
Dražba ukončena:26.03.2014 20:18:20
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:20 100 Kč