Josef Istler - Postava

Litografie, 35x24 cm. Signováno dole uprostřed Istler. Rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1919 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

16246. Postava
Dražba ukončena:15.02.2018 19:39:29
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 100 Kč