Josef Istler - Planeta III.

Kombinovaná technika, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Istler 93. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Dílo bylo roku 1994 zakoupeno přímo od autora. Vzadu štítek z výstavy a ručně psané autorské věnování z 19.2. 1994.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1919 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
99408. Planeta III.
Dražba ukončena:27.07.2023 22:43:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč