Josef Istler - Modrá hlava

Kombinovaná technika, 30x21 cm. Signováno vpravo dole Istler 90. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1919 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
83719. Modrá hlava
Dražba ukončena:28.09.2022 20:36:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč