Josef Istler - Kompozice

Lept, 17x12 cm. Signováno vpravo dole Istler. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

70595. Kompozice
Dražba ukončena:12.01.2022 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč