Josef Istler - Kompozice

Olej na sololitu, 88x63 cm. Signováno vlevo dole Istler. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1919 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

posouzeno znalcem
119828. Kompozice
Zbývá:27 dnů, 23 hodin
Konec dražby:01.08.2024 21:17:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:25 000 Kč