Josef Istler - Kompozice

Kombinovaná technika, 30x23 cm, signováno vpravo dole Istler 73, paspartováno.

Pozn.: Pasparta zašpiněna. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1919 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

10626. Kompozice
Dražba ukončena:31.05.2017 21:45:13
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč