Josef Istler - Kompozice

Olej na sololitu, 101x71 cm. Signováno vlevo dole Istler. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1919 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
111616. Kompozice
Dražba ukončena:29.02.2024 22:10:38
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:42 000 Kč