Josef Istler - Kompozice

Olej na kartonu, 60x48 cm. Signováno vpravo dole Istler. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1919 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

108526. Kompozice
Dražba ukončena:01.02.2024 22:06:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:37 000 Kč