Josef Istler - Hlava

Kombinovaná technika, 35x24 cm. Signováno dole uprostřed Istler. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1919 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

62405. Hlava
Dražba ukončena:28.07.2021 21:19:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč